Сайт призначений виключно для фахівців охорони здоров'я в Україні

Шукати

Menu

Close

АвторизуватисяВийти
Наші препаратиТерапевтичні напрямиМатеріали і медіацентрМатеріали і медіацентрНовиниПодіїМатеріали для завантаженняВідеоБудьмо на зв’язкуБудьмо на зв’язкуЗв'язатися з намиКонтакти для запитів медичної інформації

Menu

Close

ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ ГЛЮКОКОРТИКОЇДНОЇ ТЕРАПІЇ

МЕДРОЛ - ТАБЛЕТКИ ПРОПОНУЮТЬ РІЗНОМАНІТНІ ВАРІАНТИ ТЕРАПІЇ ДЛЯ ТОЧНОГО ДОЗУВАННЯ

Середню добову дозу
можна давати як разову дозу або як розподілену загальну дозу

Поступове зниження дози
При досягненні задовільної клінічної відповіді, добову дозу слід поступово знижувати або до повного припинення прийому препарату, або до мінімального ефективного підтримуючого рівня дози, що визначається як клінічно прийнятний рівень.

СОЛУ-МЕДРОЛ: ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОДАТКОВОГО ДОЗУВАННЯ І ВАРІАНТІВ ЗАСТОСУВАННЯ

Дозування СОЛУ-МЕДРОЛУ


СОЛУ-МЕДРОЛ
можна застосовувати внутрішньовенно або внутрішньом´язово. Переважний метод для застосування в екстрених випадках – це внутрішньовенна ін´єкція, введена протягом необхідного часового інтервалу. У високих дозах СОЛУ-МЕДРОЛ вводять внутрішньовенно протягом не менше 30 хвилин.
 • Інноваційна система Act-O-Vial компанії Пфайзер уможливлює просте, безпечне і точне введення СОЛУ-МЕДРОЛУ3
 • Пропонує передову технологію для простого приготування і безпечного введення СОЛУ-МЕДРОЛУ3
 • Забезпечує просте та ізольоване змішування СОЛУ-МЕДРОЛУ і розчинника з метою безпечного введення3
Інструкції щодо застосування препарату у двоємнісному флаконі типу Act-O-Vial:
 1. Натискають на пластиковий активатор, щоб розчинник надійшов до нижньої ємності.
 2. Обережно збовтують, щоб перемішати розчин.
 3. Знімають пластикову пластину, яка вкриває центр пробки.4. Вводять голку вертикально крізь центр пробки доки її кінчик не стане видимим, перевертають флакон і набирають потрібну дозу лікарського засобу
Інструкції щодо застосування препарату у флаконі в комплекті з розчинником:
 1. В асептичних умовах додають розчинник до флакона зі стерильним порошком. Застосовують лише спеціальний розчинник.
 2. Для того щоб набрати препарат із флакона вводять голку вертикально крізь центр пробки, доки її кінчик не стане видимим. Перевертають флакон і набирають потрібну дозу лікарського засобу.
ДЕПО-МЕДРОЛ. ЦІЛЬОВЕ ПОЛЕГШЕННЯ ЗАПАЛЕННЯ
Можна застосовувати шляхом внутрішньом´язових, внутрішньосуглобових, навколосуглобових, інтрабурсальних ін´єкцій, внутрішньосиновіальних ін´єкцій або внутрішньоочагових ін´єкцій у місці запалення. Дозу слід визначати індивідуально, вона залежить від захворювання, що потребує лікування, та його тяжкості. Частоту внутрішньом´язових ін´єкцій слід визначати за тривалістю клінічної відповіді.

ДЕПО-МЕДРОЛ: гнучкі варіанти терапії для безпечного і точного дозування

Доза при внутрішньосуглобовому застосуванні залежить від розміру суглоба і різниться в залежності від тяжкості захворювання у кожного окремого пацієнта. У хронічних випадках ін'єкції  можна повторювати з інтервалами в діапазоні від одного до п´яти (або більше) тижнів, в залежності від ступеня полегшення, отриманого після першої ін´єкції. 
Дози в наступній таблиці наведені в якості загальної рекомендації: 
undefined
При застосуванні ДЕПО-МЕДРОЛУ в якості тимчасового замінника МЕДРОЛУ Таблеток (або в комбінації з ХМАРП, або як перехідна терапія до ХМАРП):1,2

ХМАРП – хворобо-модифікуючий антиревматичний препарат​

Для досягнення більш тривалого ефекту тижневу дозу можна розрахувати шляхом помноження добової дози МЕДРОЛУ Таблеток на 7 і вводити у вигляді разової внутрішньом´язової ін´єкції ДЕПО-МЕДРОЛУ.
Посилання
 1. Dessein P.H., Shipton E.A., Budd K. Oral low-dose glucocorticoids as compared with intravenous methylprednisolone pulses in the treatment of rheumatoid arthritis. Rheumatology. 1999;38:1304-1305.
 2. Smith M.D., Ahern M.J., Roberts-Thomson P.J. Pulse methylprednisolone therapy in rheumatoid arthritis: unproved therapy, unjustified therapy, or effective adjunctive treatment? Ann Rheum Dis. 1990;49:265-267.
 3. PfizerCentreSourse. Доступно: http://www.pfizercentresource.com/contract-manufacturing/sterile-drug-pr.... Від 13.10.2015.


КОРИСНІ РЕСУРСИ

Слід повідомляти про небажані явища. Форми повідомлень та інформацію можна знайти за адресою https://aisf.dec.gov.ua/Account/LogOn

Акаунт PfizerProPfizerPro Account

Для отримання доступу до інших матеріалів, ресурсів і отримання повідомлень про препарати та вакцини, які просуває Pfizer

АвторизуватисяЗареєструватисяАкаунтВийти

Цей сайт призначений виключно для фахівців охорони здоров'я в Україні. Якщо ви є звичайним громадянином, який бажає отримати доступ до інформації про певний препарат, відвідайте http://www.drlz.com.ua

 

© Всі права захищено. Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2022)

 

PP-UNP-UKR-0019
Виключно для фахівців охорони здоров'я *

"Цей сайт розроблений виключно для використання з професійною метою фахівцями охорони здоров’я в Україні.

Pfizer не гарантує відповідність інформації та сервісів сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну та безпомилкову роботу.

Користувач самостійно і за свій рахунок зобов’язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов’язані з діями Користувача при користуванні цим сайтом.

Користувач самостійно несе повну відповідальність за належне використання матеріалів, розміщених на сайті, в тому числі: за використання таких матеріалів у відповідності з вимогами законодавства України, за дотримання авторських прав і прав третіх осіб, а також, за дотримання положень цієї Угоди.

Підтвердіть: "

Так Ні
Зараз ви залишаєте сторінку Pfizer
Зараз ви залишаєте веб-сайт, яким керує Pfizer. Посилання на всі зовнішні сайти надаються нашим відвідувачам як сторонній ресурс. Pfizer не несе відповідальності за вміст зовнішніх сайтів, якими Pfizer не володіє та не керує
You are now leaving PfizerPro
​​​​​​​
​​​​​​​You are now leaving www.pfizerpro.co.uk. Links to external websites are provided as a resource to the viewer. This website is neither owned nor controlled by Pfizer Ltd. 

Pfizer accepts no responsibility for the content or services of the linked site other than the information or other materials relating to ​​​​​ Pfizer medicines or 
business which it has provided or reviewed.

PP-PFE-GBR-3859. November 2021
​​​​​​​