Сайт призначений виключно для фахівців охорони здоров'я в Україні

Шукати

Menu

Close

АвторизуватисяВийти
Наші препаратиТерапевтичні напрямиМатеріали і медіацентрМатеріали і медіацентрНовиниПодіїМатеріали для завантаженняВідеоБудьмо на зв’язкуБудьмо на зв’язкуЗв'язатися з намиКонтакти для запитів медичної інформації
ПРОГРАМА «ЗАРАДИ ЖИТТЯ»

Інформація для лікарів.

Програма «Заради життя» (далі - «Програма») - це дисконтна програма, організатором якої є компанія «Пфайзер Експорт Бі.Ві.». Управління Програмою від імені організатора здійснює приватне підприємство «Центр медично-фармацевтичної інформації Медикал Дата Менеджмент» (далі - «компанія МДМ»). Участь у Програмі безкоштовна. Мета Програми - зробити лікарські засоби групи компаній Пфайзер, що беруть участь у Програмі (далі - «Лікарські засоби, що беруть участь у Програмі») і призначені лікуючим лікарем, більш доступними для всіх пацієнтів.

Термін дії програми з 1 квітня 2016 року по 31 грудня 2023 року. Компанія  «Пфайзер Експорт Бі.Ві.» має право внести зміни в терміни проведення Програми згідно з чинним законодавством України. Щоб отримати детальну і актуальну інформацію про Програму, її терміни, а також перелік Лікарських засобів, що беруть участь у Програмі, список аптек-учасниць Програми у Вашому місті, звертайтеся за телефоном гарячої лінії Програми 0-800-501-380 (дзвінки на яку безкоштовні зі стаціонарних телефонів на території України), час роботи гарячої лінії: з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 19.00 години.

Для того, щоб Ви мали змогу стати учасником Програми, Вам необхідно заповнити інформовану згоду на участь у Програмі, яку Ви маєте передати компанії МДМ для подальшого зберігання.

Для участі пацієнта у Програмі пацієнт отримує від Вас: брошуру пацієнта та картку участі у Програмі.

Для участі пацієнта у Програмі пацієнт має мати призначення (рецепт) на один із наступних Лікарських засобів, що беруть участь у Програмі:

Гемтузумаб, Акситиніб, Кризотиніб, Палбоцикліб, Тофацитиніб, Талазопаріб.

Картка участі у Програмі активована для однієї покупки Лікарських засобів, що беруть участь у Програмі, і може бути використана одразу після її отримання пацієнтом. Для того, щоб у подальшому скористатися карткою і отримувати всі привілеї від її використання, пацієнт повинен заповнити анкету, яка знаходиться у брошурі, і залишити заповнену анкету в аптеці, що бере участь у Програмі. Заповнення анкети та факт її подачі до аптеки-учасниці Програми означає, що пацієнт згоден і зобов'язується дотримуватися Умов та порядку участі в Програмі.

Пацієнт не може мати більше однієї картки участі у Програмі. Після отримання  рецепта на Лікарський засіб, що бере участь у Програмі та картки участі у Програмі, пацієнти можуть отримувати фіксовані знижки до роздрібної ціни в аптеках-учасницях Програми на Лікарські засоби, що беруть участь у Програмі.

Для отримання точної та актуальної інформації про розмір знижок і кількість лікарських засобів, дозволених для покупки за Програмою, зателефонуйте за телефоном гарячої лінії Програми, або перегляньте офіційний сайт Програми:
https://pfizercard.com.ua/

Звернувшись на гарячу лінію Програми 0-800-501-380 (дзвінки на яку безкоштовні зі стаціонарних телефонів на території України, час роботи гарячої лінії: з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 19.00 годин) Ви отримаєте відповідь на Ваші питання щодо правил участі, цілей Програми,  переліку аптек-учасниць Програми, використання карток участі у Програмі та інші питання щодо Програми.

 

PP-UNP-UKR-0027

Слід повідомляти про небажані явища. Форми повідомлень та інформацію можна знайти за адресою https://aisf.dec.gov.ua/Account/LogOn

Акаунт PfizerProPfizerPro Account

Для отримання доступу до інших матеріалів, ресурсів і отримання повідомлень про препарати та вакцини, які просуває Pfizer

АвторизуватисяЗареєструватисяАкаунтВийти

Цей сайт призначений виключно для фахівців охорони здоров'я в Україні. Якщо ви є звичайним громадянином, який бажає отримати доступ до інформації про певний препарат, відвідайте http://www.drlz.com.ua

 

© Всі права захищено. Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2022)

 

PP-UNP-UKR-0019
Виключно для фахівців охорони здоров'я *

"Цей сайт розроблений виключно для використання з професійною метою фахівцями охорони здоров’я в Україні.

Pfizer не гарантує відповідність інформації та сервісів сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну та безпомилкову роботу.

Користувач самостійно і за свій рахунок зобов’язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов’язані з діями Користувача при користуванні цим сайтом.

Користувач самостійно несе повну відповідальність за належне використання матеріалів, розміщених на сайті, в тому числі: за використання таких матеріалів у відповідності з вимогами законодавства України, за дотримання авторських прав і прав третіх осіб, а також, за дотримання положень цієї Угоди.

Підтвердіть: "

Так Ні
Зараз ви залишаєте сторінку Pfizer
Зараз ви залишаєте веб-сайт, яким керує Pfizer. Посилання на всі зовнішні сайти надаються нашим відвідувачам як сторонній ресурс. Pfizer не несе відповідальності за вміст зовнішніх сайтів, якими Pfizer не володіє та не керує
You are now leaving PfizerPro
​​​​​​​
​​​​​​​You are now leaving www.pfizerpro.co.uk. Links to external websites are provided as a resource to the viewer. This website is neither owned nor controlled by Pfizer Ltd. 

Pfizer accepts no responsibility for the content or services of the linked site other than the information or other materials relating to ​​​​​ Pfizer medicines or 
business which it has provided or reviewed.

PP-PFE-GBR-3859. November 2021
​​​​​​​